• baner(1).jpg
  • rach_1.jpg
  • rach_2.jpg

Polityka prywatności.


Biuro Rachunkowo-Podatkowe Małgorzata Żerdzicka-Ziętek w trosce o prywatność odwiedzających serwis informuje iż wszelkie dane uzyskane z formularzy kontaktowych, e-maili zostaną wykorzystane wyłącznie w celu opracowania ewentualnej oferty lub odpowiedzi na pytania zawarte w wiadomości.
Biuro Rachunkowo-Podatkowe Małgorzata Żerdzicka-Ziętek  nie gromadzi danych personalnych osób kierujących zapytania poprzez formularze kontaktowe lub e-maile dla innych celów niż opracowanie oferty lub odpowiedzi na pytania zawarte w formularzach kierowanych poprzez serwis WWW.
Wyłączne prawo do posługiwania się znakami graficznymi i treścią dostępną w serwisie posiada Biuro Rachunkowo-Podatkowe Małgorzata Żerdzicka-Ziętek. Biuro Rachunkowo-Podatkowe Małgorzata Żerdzicka-Ziętek nie wyraża zgody na  wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie WWW w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Biuro Rachunkowo-Podatkowe Małgorzata Żerdzicka-Ziętek w trosce o prywatność odwiedzających serwis informuje iż wszelkie dane uzyskane z formularzy kontaktowych, e-maili zostaną wykorzystane wyłącznie w celu opracowania ewentualnej oferty lub odpowiedzi na pytania zawarte w wiadomości...

REFERENCJE

Biuro Rachunkowe Perfekt funkcjonuje na rynku usług księgowych już od 1997 roku. Przez ten okres udało się nam zbudować imponujące portfolio klientów, na które składają się zarówno spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, organizacje non-profit, spółki cywilne oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą.

AKTUALNOŚCI

Celem udoskonalenia obsługi wprowadzona została nowa usługa e-Księgowości na którą biuro dostało dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Oczywiście dla klientów zainteresowanych tradycyjną metodą usługi będą nadal świadczone na miejscu w firmie,  tak jak dotychczas....

Copyright 2011 Małgorzata Zitętek-Żerdzicka / Projekt i wykonanie Veni-Vici.pl


Projekt współfinansowany ze środków europejskiego funduszu rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Tytuł projektu: ?Poprawa konkurencyjności firmy poprzez stworzenie innowacyjnego ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjnego".